Kuru Temizleme

Home / Kuru Temizleme

Kuru Temizleme

Kuru Temizleme

Kuru temizleme adında anlaşıldığı gibi ürünlerin kapalı devre makineler yardımı ile makine içerisine kuru girip kuru çıkmasından verilmiş temizleme sisteminin adıdır. Bu süreçte makine, teçhizat, kullanılan sarf malzemelerimiz ve kimyasallarımız dünya çapında bilinen akredite kurum ve kuruluş ürünleri ile çalışılması önem arz etmektedir.

Firmamız 1969 yılından günümüze edindiği bilgi ve tecrübelerle bilimin sektöre sunduğu teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize en son sistemlerin uygulayıcısı olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Temizleme sisteminde bulunan, kuru temizleme, wet cleaning (ıslak temizleme), lokal işlemler uygulamalarında gelinlikten  abiye elbiseye, deri kürk temizlemeden yünlü, ipek ürünlerin temizlenmesinde güvenilir çözüm merkeziniz olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermek en büyük mutluluğumuzdur.

Geçmişten günümüze “ilk günkü gibi” , “nerede demeyin temizliği AKMAN’da deneyin”“önce kalite” sloganımızı taşıdığımız nokta “SAĞLIKLI ORTAMLAR OLUŞTURUR” sloganı ile devam ettirdiğimiz bu yolda YARIM ASIRLIK TECRÜBEMİZ, KALİTE POLİTİKAMIZ, TEKNOLOJİK ALT YAPIMIZ, BİLGİ VE BECERİLERİMİZ, UZMAN EKİBİMİZ İLE BERABER siz değerli müşterilerimizin temizlemeye olan ihtiyaçlarında emanet ettiğiniz ürünlerin en iyi şekilde işlem göreceğini  bilmenizi istiyoruz.Bizi tercih sebebi olarak görüp incelemenizden dolayı teşekkür ederiz.yapılan işlemlerimiz tse- hyb standartlarındadır.

Hemen Ara